1. Novosti iz civilnog društva
  2. Obustava Poziva „Zaželi – program zapošljavanja žena – faza III“

Obustava Poziva „Zaželi – program zapošljavanja žena – faza III“

Obustava Poziva „Zaželi – program zapošljavanja žena – faza III“

Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike je objavilo obustavu Poziva „Zaželi – program zapošljavanja žena – faza III“ (UP.02.1.1.16).

Razlog obustave Poziva je taj što su traženi iznosi bespovratnih sredstava dosegli 120% ukupno raspoloživog iznosa Poziva, što u skladu s ESF Smjernicama te Uputama za Prijavitelje predmetnog Poziva (točka 5.5.) predstavlja razlog za obustavu Poziva.

  • Obustava stupa na snagu 26.05.2022. u 16:00 sati te će biti na snazi do kraja dana 31. srpnja 2022. godine.

Projektni prijedlozi predani unutar razdoblja u kojem je Poziv obustavljen neće biti uključeni u postupak dodjele te ih se neće uzeti u razmatranje u slučaju ponovnog otvaranja Poziva. U vrijeme obustave nije moguće postavljati pitanja za predmetni Poziv.

Daljnje informacije vezane uz predmetni Poziv bit će objavljene na službenim stranicama Europskog socijalnog fonda www.esf.hr i na mrežnoj stranici www.strukturnifondovi.hr.

Povratak na prethodnu stranicu