1. Novosti iz civilnog društva
  2. Obustava Poziva “Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za popularizaciju STEM-a

Obustava Poziva “Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za popularizaciju STEM-a

Ured za udruge Vlade Republike, temeljem informacije zaprimljene od Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva, dana 1. lipnja 2021. objavljuje obavijest o obustavi Poziva UP.04.2.1.10 „Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za popularizaciju STEM-a“ do 28. lipnja 2021. do 10:00 sati. 

  • Obustava je na snazi od 2. lipnja 2021. do 28. lipnja 2021., do 10:00 sati.

Poziv se obustavlja s obzirom da su zahtijevani iznosi bespovratnih sredstava dosegli 120% ukupno raspoloživog iznosa Poziva, što sukladno ESF Smjernicama te Uputama za prijavitelje predstavlja razlog za obustavu Poziva.

Više pogledajte na Ured za udruge

Povratak na prethodnu stranicu