2. Objavljen Poziv za uključivanje u Program “Činimo dobro uz Otisak srca” za osnovne škole

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva objavila je Poziv za uključivanje u Program "Činimo dobro uz Otisak srca'" usmjeren djeci i mladima kroz platformu "DoGood People" .

"DoGood People" je međunarodna platforma primjenjiva za sve mobilne uređaje te je u okviru ovog Programa prilagođena za skupne izazove izvedive u školskim uvjetima koji podrazumijevaju uključivanje učenika i učenica u izvršavanje određenih zadataka s ciljem povećanja svjesnosti djece i mladih o UN-ovim globalnim ciljevima održivog razvoja pod mentorstvom svojih učitelja/učiteljica, nastavnika/nastavnica ili druge osobe zadužene za vođenje razreda ili volonterskih skupina.

Pojedina osnovna škola može prijaviti do 2 razreda ili skupine s pripadajućim predstavnikom/predstavnicom.

Detaljne informacije o načinu sudjelovanja i korištenju mobilne platforme "DoGood People" bit će dostavljene nakon zaprimanja prijave.

Više informacija na mrežnoj stranici Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.