1. Novosti iz civilnog društva
  2. Objavljen Ispravak Vodiča kroz Erasmus+ za 2023. godinu

Objavljen Ispravak Vodiča kroz Erasmus+ za 2023. godinu

Objavljen Ispravak Vodiča kroz Erasmus+ za 2023. godinu

Europska komisija je 21. prosinca 2022. objavila 1. Ispravak Vodiča kroz program Erasmus+ s vidljivim izmjenama (tzv. Corrigendum) na engleskom jeziku. Uskoro se očekuje i Ispravak Vodiča na hrvatskom jeziku. U slučaju nepodudaranja verzija na različitim jezicima prednost ima verzija na engleskom jeziku.

Ispravak sadrži promjene na stranicama 218. do 224. vezane za projektni format Partnerstva za suradnju. Dodani su sektorski prioriteti u području obrazovanja, osposobljavanja i mladih, u vezi s potporom onima koji su pogođeni ratom u Ukrajini.

Na stranici 351., 352. i 356. promjene se odnose na aktivnost Neprofitna europska sportska događanja.

Također, na stranici 393., izbrisana je jedna rečenica vezana za Jean Monnet aktivnosti.

Više informacija na mrežnoj stranici AMPEU-a.

Povratak na prethodnu stranicu