1. Novosti iz civilnog društva
  2. Objavljen indikativni godišnji plan objave Poziva na dostavu projektnih prijedloga OPULJP-a

Objavljen indikativni godišnji plan objave Poziva na dostavu projektnih prijedloga OPULJP-a

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava, Upravljačko tijelo za Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. objavilo je Indikativni godišnji plan objave poziva na dostavu projektnih prijedloga u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., s ciljem informiranja javnosti i omogućavanja pravovremene pripreme projektnih prijedloga potencijalnih prijavitelja. Indikativni godišnji plan objave za 2020. godinu sadrži osnovne informacije o natječajima za dodjelu sredstava u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., iz Europskog socijalnog fonda.

Indikativni godišnji plan možete naći ovdje.

Preuzeto: www.esf.hr

Povratak na prethodnu stranicu