1. Novosti iz civilnog društva
  2. Obavijest o novoj mrežnoj stranici ESF+

Obavijest o novoj mrežnoj stranici ESF+

Obavijest o novoj mrežnoj stranici ESF+

Upravljačko tijelo za Program Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027. obavještava sve korisnike i posjetitelje mrežne stranice Europskog socijalnog fonda (www.esf.hr) da je, po odobrenju Programa za novo financijsko razdoblje, izrađena nova mrežna stranica Europskog socijalnog fonda plus (ESF+).

U okviru nove mrežne stranice ESF+ bit će dostupne informacije o Programu s prikazom odabranih prioriteta ulaganja, povezanim ciljevima, aktivnostima te dostupnim mogućnostima financiranja, kao i postignućima u okviru Programa.

Nova mrežna stranica ESF+ dostupna je na poveznici www.esf.hr/esfplus od petka, 30. prosinca 2022. godine.

Trenutna ESF mrežna stranica (www.esf.hr) bit će i dalje aktivna i dostupna u okviru nove ESF+ mrežne stranice.

Više informacija ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu