2. Natječaj Veleposlanstva Francuske Republike za organizacije civilnog društva

Natječaj Veleposlanstva Francuske Republike za organizacije civilnog društva

Veleposlanstvo Francuske Republike u Republici Hrvatskoj u suradnji s Uredom za udruge Vlade Republike Hrvatske objavljuje treći natječaj za organizacije civilnoga društva.

Ovaj Poziv ima za cilj jačanje francusko-hrvatskih partnerstava kroz razvoj malih projekata (maksimalni iznos potpore je 3.000 EUR) u jednom od tri prioritetna područja:

1. ravnopravnost spolova i borba protiv bilo koje vrste rodne diskriminacije,
2. pomirba i promicanje tolerancije te
3. zaštita okoliša i borba protiv klimatskih promjena.

Prijave moraju biti podnesene na engleskom jeziku i poslane e-poštom na adresu djuro.zifra@diplomatie.gouv.fr najkasnije do 28. ožujka 2021. godine.

Više informacija potražite u Pozivu na dostavu projektnih prijedloga i propisanim obrascima za prijavu projektnog prijedloga i proračun.

10. ožujka 2021. bit će održana informativna radionica za potencijalne prijavitelje. Zainteresirani se mogu prijaviti popunjavanjem prijavnice kako bi dobili podatke za sudjelovanje na radionici i mogućnost postavljanja pitanja uživo.

Rok za prijavu na radionicu je 8. ožujka 2021. u 12:00 sati.

Više možete pogledati OVDJE.