1. Novosti iz civilnog društva
  2. Nacionalni informativni dani programa Obzor Europa

Nacionalni informativni dani programa Obzor Europa

Ministarstvo znanosti i obrazovanja i Agencija za mobilnost i programe EU s nacionalnim osobama za kontakt u periodu od listopada 2021. do veljače 2022. godine organiziraju ciklus nacionalnih informativnih dana programa Obzor Europa o mogućnostima koje Program pruža u pojedinom području te o nadolazećim natječajnim rokovima.

Na informativnim danima bit će predstavljani radni programi 2021. – 2022. pojedinih područja programa Obzor Europa, nacionalni sustav podrške i mjere za jačanje nacionalnog sudjelovanja u programima EU-a, usluge koje pružaju nacionalne osobe za kontakt, iskustva prijavitelja iz prethodnih natječaja i/ili iskustva evaluatora.

Termini, registracija i ostale informacije o događanjima bit će dostupni na hrvatskom portalu Obzor Europa, u rubrici Novosti.

Za dodatne informacije konzultirati se ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu