1. Novosti iz civilnog društva
  2. Manifestacija Hrvatska volontira ove će se godine održati od 17. do 20. svibnja.

Manifestacija Hrvatska volontira ove će se godine održati od 17. do 20. svibnja.

Manifestacija Hrvatska volontira ove će se godine održati od 17. do 20. svibnja.

Hrvatski centar za razvoj volonterstva i volonterski centri u Hrvatskoj, u partnerstvu s Hrvatskom mrežom za beskućnike i ODRAZ-om – Održivi razvoj zajednice, organiziraju trinaestu kampanju Hrvatska volontira kako bi istaknuli potencijal za društveni razvoj koji se oslobađa volontiranjem, kada se povežu građani i organizacije iz civilnog, javnog i poslovnog sektora.

Manifestacija Hrvatska volontira ove će se godine održati od 17. do 20. svibnja.  

Planirane volonterske aktivnosti prijavljuju se najkasnije do petka, 12.05.2023. godine na poveznici www.volonteka.hr, a volontiranje kreće 17.05.2023.

Ove godine naglasak kampanje je na UN-ovih 17 globalnih ciljeva održivog razvoja. Održavanjem manifestacije Hrvatska volontira želi se istaknuti značaj volontiranja kojim se postižu ciljevi održivog razvoja i kojim se oživljavaju  najplemenitije težnje čovječanstva – težnje za mirom, slobodom, mogućnostima, sigurnošću i pravdom.

Više informacija na mrežnoj stranici HCRV-a.

Povratak na prethodnu stranicu