1. Novosti iz udruga
  2. Malim projektom do radionica o ekologiji i održivom razvoju

Malim projektom do radionica o ekologiji i održivom razvoju

Malim projektom do radionica o ekologiji i održivom razvoju

U ponedjeljak su u Društvu naša djeca Pazin započele nove, zelene radionice u sklopu projekta ‘Od zabavne Staze do naše Baze’.

U sklopu projekta predviđene su edukativne i interaktivne aktivnosti s temama ekologije i održivog razvoja. Provodit će se u dvije dobne skupine, a svaka će grupa imati 5 susreta-radionica čija će sastajanja biti ponedjeljkom od 14,30 do 15,30 sati. Uz mentorstvo stručnih voditeljica zelenih radionica, djeca će imati priliku uređivati, izrađivati, saditi, graditi, raspravljati, održavati i zeleno misliti.

Više možete pročitati ovdje.

Mali projekt ‘Od zabavne Staze do naše Baze’ ostvario je financijsku podršku na ovogodišnjem natječaju "Mali projekti za bolje sutra" financiran iz Fonda gradova i općina.

Povratak na prethodnu stranicu