2. Kreću natječaji županije, općina i gradova za udruge: programi javnih potreba za 2022. godinu

Jedinice lokalne i regionalne samouprave (općine, gradovi i županije) će po usvajanju proračuna za 2022. godinu objaviti javne natječaje za financiranje projekata i programa udruga i/ili organizacija civilnog društva u okviru programa javnih potreba za 2022. godinu. Natječaji bi trebali biti otvoreni 30 dana od dana objave te Vam savjetujemo da ne čekate zadnji trenutak.

Istarska Županija-Regione Istriana objavila je program javnih potreba za 2022. godinu:

Osim Istarske županije, natječaje su objavili sljedeći gradovi i općine:

Pratite svakodnevno novosti vezane uz natječaje na web stranicama Vaših općina i gradova te na web stranici Istarske županije, a prethodni popis otvorenih javnih natječaja na području Istarske županije bit će redovito ažuriran.