1. Novosti iz udruga
  2. Koncert “Lijepo je biti žena” povodom Dana žena

Koncert “Lijepo je biti žena” povodom Dana žena

Koncert “Lijepo je biti žena” povodom Dana žena

Udruga žena Grada Pule povodom nadolazećeg Dana žena organizira koncert "Lijepo je biti žena" koji će se održati u ponedjeljak, 06.ožujka 2023. godine u 18:00 u Zajednici Talijana Circolo.

Program koncerta vrlo je bogat te će tako nastupiti: Vesna Nežić-Ružić, David Danijel, Ženska klapa "Teranke", Nataša Dragun, Branka Tomašić-Ramadanski, Andrija Bošnjaković, Karla Levak, Vanessa Jakac, Devin Juraj, Ženski zbor KUD-a "ino Mariani" i Plesni studio "Art Dance". Program koncerta organiziran je uz podršku Grada Pule, Istarske županije i Zajednice Talijana Pula

Ulaz na koncert je besplatan.

U privitku se nalazi službena pozivnica.

 

Povratak na prethodnu stranicu