1. Novosti iz udruga
  2. Klub žena “Gea” Pula najavljuje obilježavanje Ružičastog mjeseca 2022.

Klub žena “Gea” Pula najavljuje obilježavanje Ružičastog mjeseca 2022.

Klub žena “Gea” Pula najavljuje obilježavanje Ružičastog mjeseca 2022.

Klub žena "Gea" - Pula najavljuje obilježavanje Ružičastog mjeseca 2022. tijekom kojeg će održati niz manifestacija s ciljem podizanja svijesti o važnosti preventivnih pregleda i samopregleda dojke kako bi se rak otkrio u ranoj fazi kada je izlječiv. Naime, mjesec listopad obilježava se već tradicionalno kao mjesec borbe protiv raka dojke te udruga Gea Pula ovim putem poziva sve građane/ke da im se pridruže i podrže ih.

Novosti je moguće pratiti na mrežnoj stranici udruge.

Program obilježavanja Ružičastog mjeseca 2022. u nastavku:

Povratak na prethodnu stranicu