1. Novosti iz Zaklade
  2. Kampanja #važnostudruga u tijeku

Kampanja #važnostudruga u tijeku

Kampanja #važnostudruga predstavlja udruge iz cijele Istre, ističe najrazličitije djelatnosti udruga u Istri te predstavlja presjek pozitivnih učinaka istih udruga na lokalnu zajednicu. Kampanja se sastoji od fotografija sa opisima koje ukratko predstavljaju udrugu, njenu djelatnost i važnost u zajednici, a objavljuju se dvaput tjedno. Kampanja se isto tako sastoji od videozapisa koji se objavljuju jednom mjesečno i na zanimljiv način u nekoliko minuta gledatelju detaljnije predstavlja djelovanje udruge i njen učinak u lokalnoj zajednici.

  • Sve fotografije Kampanje #važnostudruga možete vidjeti OVDJE
  • Sve videozapise Kampanje #važnostudruga možete vidjeti OVDJE

Dodatno, Kampanju možete pratiti i na našoj FB stranici.

Povratak na prethodnu stranicu