1. Novosti iz udruga
  2. Udruga KRUG organizira radionicu ‘‘Kako se nositi sa stresom i kako prevladati današnje izazove!’’

Udruga KRUG organizira radionicu ‘‘Kako se nositi sa stresom i kako prevladati današnje izazove!’’

Obavještavamo Vas kako će se dana 21.4.2021. godine u 13:00 sati, putem Zoom-a održati online radionica ''Kako se nositi sa stresom i kako prevladati današnje izazove!'', u organizaciji Hrvatske udruge poslovnih žena KRUG – Ogranak Istra i Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Pula.

Pozdravno će se sudionicima obratiti zamjenica gradonačelnika grada Pule gđa Elena Puh Belci, te u ime organizatora predsjednica HGK – ŽK Pula Jasna Jaklin Majetić i predsjednica ogranka Istra gđa Gordana Restović.

Odgovore na pitanja kako se nositi sa stresom i kako prevladati današnje izazove dati će nam mag. Psych. Vanja Prvulović., članica Udruge KRUG – Ogranak Istra.

Povratak na prethodnu stranicu