1. Novosti iz civilnog društva
  2. Izašao novi broj Euro Info Newslettera EDIC Pula-Pola za mjesec srpanj 2021.

Izašao novi broj Euro Info Newslettera EDIC Pula-Pola za mjesec srpanj 2021.

EDIC Pula-Pola svakog mjeseca objavljuje dvojezični Euro Info Newsletter za sve zainteresirane koji se žele bolje upoznati s europskim procesima, brojnim mogućnostima koje nude europski fondovi te najaktualnijim europskim natječajima.

Euro Info Newsletter EDIC Pula-Pola namijenjen je građanima, gospodarstvenicima, udrugama civilnog društva, medijima, gradovima, općinama, županijama, javnim poduzećima, ustanovama i institucijama. Cilj projekta Europe Direct Informacijski centar Pula-Pola je izgradnja novih modela međuinstitucionalne javne komunikacije po pitanju Europske unije, a u cilju pružanja učinkovite potpore građanima za razvoj boljih gospodarsko-društvenih uvjeta u Puli i na cijelom istarskom poluotoku.

Ostali Euro Info Newsletteri dostupni su na EDIC Pula-Pola

Povratak na prethodnu stranicu