2. Infobip pokreće novi program za udruge - BipUp Vještine

Infobip pokreće novi program za udruge - BipUp Vještine

Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva poziva sve zainteresirane udruge da iskažu svoj interes i potrebe za edukacijama koje može ponuditi Infobip u sklopu svojeg novog programa „BipUp vještine“ a kojeg pokreće kroz program korporativnog volontiranja.

Besplatne edukacije koje će voditi djelatnici Infobipa održavati će se online prema programu kojeg ćemo naknadno dogovoriti. Sve zainteresirane udruge trebaju iskazati svoj interes putem google obrasca u kojem je potrebno navesti svoje potrebe, odnosno edukacije i ostale tražene pojedinosti.

Prijave su obvezne putem google obrasca do petka, 18.06.2021.

Ciljevi ovog Infobipovog programa jesu:

Vraćanje zajednici: Pomoći neprofitnim organizacijama u ostvarenju svojih misija

Stjecanje vještina: Pružiti zaposlenicima priliku da u svome radu koriste tvrde i meke vještine, nadograđuju ih ili razvijaju nove.

Angažman i osjećaj osobnog zadovoljstva: Volontiranje doprinosi većim zadovoljstvom na poslu

Stvarati zagovornike Infobipa: Izgraditi čvršće odnose s neprofitnim organizacijama i potaknuti ih da budu zagovornici Infobipa