1. Novosti iz Zaklade
  2. Info point Ćićarija – novi plod programa „Aktivni u zajednici“

Info point Ćićarija – novi plod programa „Aktivni u zajednici“

Uspješna implementacija programa „Aktivni u zajednici“ donosi nam prve plodove koji su proizašli iz aktivnog djelovanja lokalnih zajednica u kojima se program provodi. Osim već spomenutih projekata u drugim jedinicama lokalne samouprave, prvi rezultati dolaze nam i iz Općine Lanišće.

Sa svega 300-tinjak stanovnika želje za razvojem zajednice ne nedostaje, a na radionici o društvenom kapitalu održanoj krajem svibnja ove godine jednoglasno je odlučeno kako će se realizirati dva projekta: „Klupice na Putu bure“ i Info point „Ćić(arija)“, koja su međusobno i povezana.

Ideja o Info pointu Ćićarija je oživila te se nadamo kako će se i dalje razvijati. Vizija je povećati prepoznatljivost velikog potencijala Ćićarije kao turističke destinacije, bogate prirodnim resursima, multikulturne baštine i skladnog suživota koji se temelji na održivom razvoju.

Povratak na prethodnu stranicu