1. Novosti iz udruga
  2. Humanitarna prodajna izložba “ART VOĆKE”

Humanitarna prodajna izložba “ART VOĆKE”

Humanitarna prodajna izložba “ART VOĆKE”

Udruga ACT Hrvatska Vas poziva na humanitarnu prodajnu izložbu "ART VOĆKE" koja će se održati u Puli od 25. kolovoza do 10. rujna 2022. u prostoru Srpskog kulturnog centra (Maksimijanova ulica 12).
Veliko otvorenje održat će se 25. 8. 2022. u 20:00 sati.
Zajednička je to izložba ukupno 19 autorica i autora, od akademskih umjetnika do kreativaca amatera, ujedinjenih u namjeri nesebičnog doprinosa društvu. Radovi u vidu figurativnih i apstraktnih slika, fotografija, digitalne kombinirane tehnike, skulptura te predmeta primijenjeno-umjetničkog karaktera bit će ponuđeni javnosti na prodaju. Sav prihod od izložbe bit će usmjeren u sadnju voćaka u okviru projekta "The fruit tree plantation drive", s ciljem ekološke regeneracije prirode i donošenja plodova generacijama koje dolaze.

Više o izložbi pogledajte ispod.

Povratak na prethodnu stranicu