1. Novosti iz udruga
  2. Humanitarna prodajna izložba “ART VOĆKE”

Humanitarna prodajna izložba “ART VOĆKE”

Udruga ACT Hrvatska Vas poziva na humanitarnu prodajnu izložbu "ART VOĆKE" koja će se održati u Puli od 25. kolovoza do 10. rujna 2022. u prostoru Srpskog kulturnog centra (Maksimijanova ulica 12).
Veliko otvorenje održat će se 25. 8. 2022. u 20:00 sati.
Zajednička je to izložba ukupno 19 autorica i autora, od akademskih umjetnika do kreativaca amatera, ujedinjenih u namjeri nesebičnog doprinosa društvu. Radovi u vidu figurativnih i apstraktnih slika, fotografija, digitalne kombinirane tehnike, skulptura te predmeta primijenjeno-umjetničkog karaktera bit će ponuđeni javnosti na prodaju. Sav prihod od izložbe bit će usmjeren u sadnju voćaka u okviru projekta "The fruit tree plantation drive", s ciljem ekološke regeneracije prirode i donošenja plodova generacijama koje dolaze.

Više o izložbi pogledajte ispod.