1. Novosti iz udruga
  2. Humanitarna izložba za Sigurnu kuću Istra u sklopu Dana otvorenih vrata udruga

Humanitarna izložba za Sigurnu kuću Istra u sklopu Dana otvorenih vrata udruga

Udruga MedulinArt u petak, 11. 6. 2021. u 18 sati u sklopu Dana otvorenih vrata udruga organizira u galeriji Loža na medulinskoj placi izložbu članova. Bit će izložene slike, fotografije te ukrasno uporabni radovi. Kako je djelatnost udruge često i humanitarna svi izloženi radovi bit će i prodajni te cjelokupan prihod uplaćen na posebno otvoren račun akcije u tijeku za Sigurnu kuću Istra. Članice će za posjetitelje pripremiti zakusku dobrodošlice.

Ukoliko želite samostalno donirati, broj računa humanitarne akcije je
IBAN: HR5123400091511134763

Možete skenirati kôd putem Vašeg mobilnog bankarstva.

Više pogledajte ovdje.
 

Povratak na prethodnu stranicu