1. Novosti iz civilnog društva
  2. Hrvatska zajednica županija objavila poziv za DEAR projekte

Hrvatska zajednica županija objavila poziv za DEAR projekte

Hrvatska zajednica županija objavila je poziv za dostavu projektnih prijedloga za sufinanciranje dva DEAR mikroprojekta u trajanju do 11 mjeseci usmjerene na obrazovanje za razvoj i podizanje svijesti.

Sufinanciranje projekata podrazumijeva iznos od minimalno 4.000 eura, a maksimalno 6.000 eura čime se može pokriti do najviše pola ukupnog proračuna projekta, što znači da ostalu polovicu novčanih sredstava mora osigurati prijavitelj. Organizacija koja prijavljuje projekt može ga prijaviti samostalno ili u partnerstvu s drugim organizacijama. Projektne prijave zaprimaju se do 8. srpnja 2016. godine, isključivo na engleskom jeziku, a mogu ih podnijeti jedinice i tijela lokalne i regionalne samouprave te organizacije civilnoga društva.

Prijavu je potrebno podnijeti u priloženim obrascima na e-mail adrese tajnistvo@hrvzz.hr i vlatka.selimber@hrvzz.hr.

Povratak na prethodnu stranicu