1. Novosti iz Zaklade
  2. Građanska participacija i uključivanje- studijska posjeta u listopadu

Građanska participacija i uključivanje- studijska posjeta u listopadu

Građanska participacija i uključivanje- studijska posjeta u listopadu

Od 10. - 14. 10. 2023.  Trag fondacija organizirala je studijsku posjetu čija se tematika fokusirala na pojmove građanske participacije i uključenosti.

Studijska posjeta je okupila ključne osobe uključenih u rad civilnog društva iz 15 europskih zemalja kako bi razmijenili znanja, iskustva i primjere dobrih praksi. Sudionici su posjetili gradove Niš, Pančevo i Staru Pazovu. Sve  zaklade koje su sudionici posjetili pokazale su visoki stupanj suradnje s građanstvom, formalnim i neformalnim  civilnim zajednicama, korporativnim donatorima i javnim institucijama. Studijskom posjetom se zaključilo kako su zaklade bile, i bit će, vrijedni sudionici u organizaciji društvenih zbivanja, ali su se osvrnuli i na ulogu zaklada kao katalizatora društvenih promjena.

Ove godine u studijskoj posjeti sudjelovala je upraviteljica Zaklade Istra, Helga Možé.

Više informacija o Trag fondaciji pronađite klikom ovdje ili na njihovoj Facebook stranici.

Povratak na prethodnu stranicu