1. Novosti iz civilnog društva
  2. ESF Platforma: online radionice u rujnu

ESF Platforma: online radionice u rujnu

ESF Platforma: online radionice u rujnu

PROVEDBENA RADIONICA: Umjetnost i kultura Online

Radionica je namijenjena ISKLJUČIVO korisnicima koji su ostvarili bespovratne potpore za provedbu projekata u okviru natječaja "Umjetnost i kultura Online" kako bi ih se upoznalo s ugovornim pravima i obvezama te prvim koracima u provedbi projekta i izvješćivanju.

  • Radionica će se održati u utorak i srijedu, 30.08. i 31.08.2022. godine od 09:00 do 16:30h, a rok za prijavu je ponedjeljak29.08.2022. godine te je prijava dostupna ovdje.

PROVEDBENA RADIONICA ZA POZIV "ČITANJEM DO UKLJUČIVOG DRUŠTVA"

Radionica je namijenjena korisnicima koji po prvi puta provode svoj projekt sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda te će na radionici sudionicima detaljno biti predstavljena prava i obveze Korisnika, sukladno Općim i Posebnim uvjetima Ugovora kao i način izvještavanja o provedbi svojih projekata i potraživanja nadoknade sredstava.

  • Radionica će se održati u četvrtak i petak01.09. i 02.09.2022. godine od 09:00 do 16:30h, a rok za prijavu je ponedjeljak, 29.08.2022. godine te je prijava dostupna ovdje.

ONLINE RADIONICA DKOLEKTIVA: Kako izraditi strateški i operativni plan OCD-a

Cilj radionice je unaprijediti znanja i vještine koje su potrebne za dugoročno i kratkoročno planiranje odnosno za izradu strateškog i operativnog plana organizacije. Teme koje će biti obrađene su: koraci u izradi strateškog i operativnog plana; definiranje (ili preoblikovanje) vizije, misije i vrijednosti organizacije; vještine analize okruženja, resursa, dionika; definiranje strateških smjernica/ciljeva; kako odrediti prioritete prilikom planiranja; vrste operativnog planiranja; elementi operativnog plana; prepreke uspješnom planiranju.

  • Radionica će se održati u četvrtak08.09.2022. godine od 10:00 do 12:00h, a rok za prijavu je ponedjeljak, 05.09.2022. godine te je prijava dostupna ovdje.

ONLINE RADIONICA UDRUGE "MI" SPLIT: Modeli uključivanja građana u rad OCD-a

Cilj radionice je upoznati sudionike s terminima: aktivni gađani, demokratska građanska kultura, sektori u društvu koji su važni za definiranje uloge, karakteristika, načela rada i vrijednosti OCD-a.

  • Radionica će se održati u četvrtak08.09.2022. godine od 10:00 do 12:00h, a rok za prijavu je ponedjeljak, 05.09.2022. godine te je prijava dostupna ovdje.

PROVEDBENA RADIONICA UŽIVO: Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice

Radionica je namijenjena ISKLJUČIVO korisnicima koji su ostvarili bespovratne potpore za provedbu projekata u okviru natječaja "Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice" kako bi se Korisnika upoznalo s ugovornim pravima i obvezama te prvim koracima u provedbi projekta i izvješćivanju.

  • Radionica će se održati u utorak i srijedu06.09. i 07.09.2022. godine od 09:00 do 16:30h, a rok za prijavu je ponedjeljak, 05.09.2022. godine te je prijava dostupna ovdje.

ONLINE RADIONICA ACT GRUPE - 28.9.2022. - Modeli uključivanja građana u rad OCD-a; Marketing i komunikacije

Neprofitne organizacije su u svojem poslovanju usmjerene na poticanje pozitivnih društvenih promjena kroz edukaciju ciljnih skupina javnosti u pogledu određenih ciljeva kao što su ekološka osviještenost, razvoj tolerancije prema društvenim različitostima, razvoj odgovornosti za vlastito zdravlje i sl. Pritom razvijaju društveni marketing kao sredstvo utjecaja na poticanje pozitivnih promjena u ponašanju ljudi te će na radionici biti predstavljene osnove društvenog marketinga i važnosti komunikacije sa zainteresiranim javnostima.

  • Radionica će se održati u srijedu, 28.09.2022. godine od 10:00 do 12:30h, a rok za prijavu je četvrtak, 08.09.2022. godine te je prijava dostupna ovdje.

Više na mrežnoj stranici ESF platforme.

Povratak na prethodnu stranicu