1. Novosti iz civilnog društva
  2. Online radionice na ESF Platformi

Online radionice na ESF Platformi

Na ESF Platformi su trenutno otvorene prijave za još dvije online radionice koje će se održati u studenom.

ONLINE PROVEDBENA RADIONICA: Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice (SKUPINA 3)

Ova radionica namijenjena je ISKLJUČIVO korisnicima koji su ostvarili bespovratne potpore za provedbu projekata u okviru natječaja "Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice (SKUPINA 3)". Cilj provedbene radionice je upoznavanje korisnika s ugovornim pravima i obvezama te prvim koracima u provedbi projekta i izvješćivanju.

  • Radionica će se održati od 23.11.2021. u 08:45h do 25.11.2021. u 12:30h, a prijave su otvorene do 22.11. ovdje.

ONLINE PROVEDBENA RADIONICA: Jačanje poslovanja društvenih poduzetnika - faza I. (SKUPINA 1)

Ova radionica namijenjena je ISKLJUČIVO korisnicima koji su ostvarili bespovratne potpore za provedbu projekata u okviru natječaja "Jačanje poslovanja društvenih poduzetnika - faza I. - SKUPINA 1". Cilj radionice je upoznavanje korisnika s ugovornim pravima i obvezama, prikupljanjem mikropodataka o sudionicima/pokazateljima te prvim koracima u provedbi projekta i izvješćivanju.

  • Radionica će se održati od 30.11.2021. u 09:00h do 02.12.2021. u 15:00h, a prijave su otvorene do 29.11. ovdje.

ONLINE RADIONICA CENTRA ZA CIVILNE INICIJATIVE: Kako izraditi strateški i operativni plan organizacije civilnoga društva?

Sudionici radionice steći će znanja o koracima u procesu strateškog promišljanja i strateškog planiranja. Također, pojasnit će se razlika između strateškog planiranja i operativnog plana, kao i potreba za provedbom strateškog plana te će s objasniti tko sudjeluje u procesu, kako izgleda i koji su elementi strateškog plana.

  • Radionica će se održati od 30.11.2021. u 10:00h do 30.11.2021. u 14:00h, a prijave su otvorene do  29.11. ovdje.

Dodatne informacije potražiti na mrežnoj stranici ESF Platforme.

Povratak na prethodnu stranicu