2. ESF platforma: nove online radionice u svibnju

ESF platforma: nove online radionice u svibnju

ONLINE RADIONICA CENTRA ZA CIVILNE INICIJATIVE: Sustav kvalitete u OCD-ima s primjerima učinkovitih modela upravljanja

Sudionici radionice steći će znanja o dostupnim sustavima osiguranja kvalitete u RH, upoznat će se s primjerima učinkovitih modela upravljanja sustavima te naučiti upotrijebiti dijagnostičke alate za procjenu stanja svoje udruge kako bi mogli razraditi plan za razvoj i napredovanje.

• Radionica će se održati u utorak, 24.05.2022. od 10:00h do 14:00h, a rok za prijavu je 20.05.2022. godine te je prijava dostupna ovdje.

ONLINE RADIONICA UDRUGE "MI" SPLIT: Upravljanje projektnim ciklusom i procjena potreba

Cilj ove radionice je upoznati sudionike s uvjetima financiranja projekata iz javnih izvora, definirati kriterije kvalitete provedbe projekata te ih upoznati s metodama organiziranja i praćenja provedbe projekata.

• Radionica će se održati u srijedu, 25.05.2022. od 10:00h -do 12:00h, a rok za prijavu je 20.05.2022. te je prijava dostupna ovdje.

Više informacija dostupno je na mrežnoj stranici ESF Platforme.