1. Novosti iz civilnog društva
  2. ESF Platforma: dvodnevna online radionica Centra za civilne incijative

ESF Platforma: dvodnevna online radionica Centra za civilne incijative

ESF Platforma: dvodnevna online radionica Centra za civilne incijative

DVODNEVNA ONLINE RADIONICA CENTRA ZA CIVILNE INICIJATIVE: Upravljanje projektnim ciklusom i procjena potreba u lokalnoj zajednici

Sudionici dvodnevne radionice steći će znanja o ciklusu projektnog menadžmenta i njegovim elementima: od programiranja do analize potreba i problema, od analize dionika do analize kapaciteta prijavitelja, od formuliranja ciljeva projekta do tablice aktivnosti projekta, od praćenja i evaluacije do izvještavanja donatoru. Sudionici će imati priliku izraditi i po jedan plan za svoju grupu projektnih ciljeva i aktivnosti na osnovi zajednički utvrđenih potreba i problema koje je potrebno rješavati.

  • Radionica će se održati u utorak, 29.11. i srijedu, 30.11.2022. od 10:00 do 14:00, a rok za prijavu je petak, 25.11.2022. putem ove poveznice.

Više informacija na mrežnoj stranici ESF Platforme.

Povratak na prethodnu stranicu