1. Novosti iz udruga
  2. CGI Poreč poziva na fotografiranje za vizual ovogodišnjeg festivala Homo, fešta!

Budite dio ovogodišnje Homo, fešte! i podržite svoje LGBTIQ prijatelje i prijateljice, članove i članice obitelji, sugrađane i sugrađanke ili jednostavno pokažite da ste za ravnopravnost!

Centar za građanske inicijative Poreč poziva Vas da u ponedjeljak 26.9. dođete u ured CGI-a (Partizanska 2d, Poreč) bilo kad između 14 i 16 sati i fotografirate se za vizual ovogodišnjeg festivala. Jako im je važno okupiti što veći broj ljudi iz Poreča i Istre pa Vas mole da se odazovete - fotografiranje će trajati doslovno minutu!

Cilj im je okupiti što veći broj podržavatelja i podržavateljica, kao i LGBTIQ osoba koje bi se fotografirale te na ovaj način podržale borbu protiv homo/bi/transfobije u društvu.

Poruka vizuala je “Mjesto za tebe” i time poručuju:

• da su Poreč i Istra mjesto za tebe
  • da mi, ljudi iz zajednice, činimo mjesto za tebe / čuvamo ti mjesto
  • da među nama možeš pronaći mjesto za tebe