1. Novosti iz udruga
  2. Buzetski umirovljenici aktivni i u poznim godinama

Buzetski umirovljenici aktivni i u poznim godinama

U sklopu projekta "Da li znate da...? i po Mjesnim odborima Buzeštine" zainteresirani članovi Matice umirovljenika Hrvatske udruga Buzet posjetili su Kaštel Petrapilosa, smješten nedaleko od Buzeta.

Radi se o aktivnosti u sklopu projekta prijavljenog na natječaj "Mali projekti za bolje sutra", koji se provodi uz financijsku potporu Zaklade za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva iz sredstava Fonda gradova i općina.

Nakon upoznavanja sa poviješću Kaštela, uslijedilo je predavanje pod vodstvom fizioterapeutkinje o važnosti vježbanja u poznim godinama.  Svi prisutni su u sklopu aktivnosti "Održavanje i organizacija fizikalnih vježbi i kretanja" radili i vježbe razgibavanja, a sve pod motom "Aktivni i u poznim godinama".

Više možete pogledati na  FB stranici udruge.

Povratak na prethodnu stranicu