1. Novosti iz Zaklade
  2. “Aktivni u zajednici” u Dugoj Resi, Kumrovcu, Radoboju i Zaboku

“Aktivni u zajednici” u Dugoj Resi, Kumrovcu, Radoboju i Zaboku

Zaklada nastavlja s predstavljanjem programa"Aktivni u zajednici" te je dana 13.03. isto održano u Općini Kumrovec i Općini Radoboj dok je sutradan, 14.03. održano u Gradu Duga Resa i Gradu Zaboku. Predstavljanjima su i ovoga puta pristustvovali predstavnici udruga, ustanova, institucija i građani koji su zainteresirani za razvoj svoje lokalne zajednice.

Pozivaju se svi građani gradova i općina u kojima je do sada održano predstavljanje, da prijave putem pripadajućeg obrasca izazove s kojima se suočavaju u lokalnoj zajednici kako bi dobili priliku iste i riješiti u suradnji sa Zakladom. Također su svi zainteresirani građani, koji nisu prisustvovali predstavljanju, pozvani da se uključe i izraze svoje mišljenje o životu u lokalnoj zajednici popunjavanjem kratkog upitnika.

Povratak na prethodnu stranicu