1. Natječaji
  2. Otvoreni natječaji

Natječaj za prijavu prijedloga projekata udruga iz područja psihosocijalne potpore za 2015. godinu

Ministarstvo zdravlja objavilo je natječaj za prijavu prijedloga projekata udruga iz područja psihosocijalne potpore u svrhu traženja financijske potpore iz dijela prihoda od igara na sreću za 2015. godinu.

U okviru ovog natječaja podržati će se projekti udruga koje djeluju na području zdravlja u Republici Hrvatskoj u dva prioritetna područja:
– psihosocijalna potpora oboljelima od malignih bolesti
– psihosocijalna potpora oboljelima od kroničnih nezaraznih, rijetkih i zaraznih bolesti te unaprjeđenje zdravlja vulnerabilnih skupina

Ukupna planirana vrijednost Natječaja je 2.800.000,00 kuna.

Rok za prijavu je 17. lipanj 2015. godine. Rok se produljuje na 24. lipnja 2015.

Natječajna dokumentacija dostupna je u nastavku.

VAŽNO!

Rok za prijavu na natječaj produljen je do 24. lipnja 2015. godine. Obavijest možete pronaći u ostalim dokumentima pod nazivom: Informacija o produženju roka za prijavu na natječaje Ministarstva zdravlja za 2015. godinu. Izmjenjeno 17. lipnja 2015.