1. Natječaji
  2. Otvoreni natječaji

Mali projekti za bolje sutra, 10.03.2016.

Natječaj za prijavu na ostvarenje prava za financiranje malih projekata za razvoj lokalne zajednice organizacija civilnog društva raspisuje se iz Fonda gradova i općina na osnovi potpisanog Sporazuma o suradnji sa Gradovima i Općinama: Buzet, Buje, Labin, Novigrad, Pazin, Vodnjan, Poreč, Rovinj, Svetvinčenat, Vrsar, Kanfanar, Marčana, Motovun, Ližnjan, Medulin, Funtana i Bale i Zaklade za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva.

Na natječaj za male projekte mogu se prijaviti : udruge, ustanove i mjesni odbori koji imaju sjedište registrirano na području članova/ica Fonda te koji udovoljavaju uvjetima navedenima u Uputama za prijavu.

Ukupan fond iz kojeg se natječaj raspisuje iznosi 220.000,00, a maksimalan iznos pojedinačne financijske potpore koji se može ostvariti je Kn 15.000,00 po projektu.

Rok za prijavu na natječaj je 11.04.2016. godine.

Cijelokupna natječajna dokumentacija nalazi se u nastavku.