1. Novosti iz Zaklade
  2. Zaklada ugostila studente Ljetne škole

Zaklada ugostila studente Ljetne škole

Danas je Zaklada već tradicionalno šestu godinu za redom ugostila studente u sklopu Ljetne škole hrvatskog i njemačkog jezika koju organizira Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Fakultet ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“, u suradnji s Fachhochschule Burgenland GmbH iz Austrije.

Za sedam studenata, prezentiran je rad Zaklade i civilni sektor u regionalnom kontekstu. Predstavljen je i rad Zaklade na europskim projektima, posebno onih koji su trenutno aktualni. Osim toga, dio prezentacije odnosio se na rad Zaklade usmjeren na promicanje filantropije i filantropskih vrijednosti. Studenti su prezentaciju slušali na hrvatskom jeziku te se trudili pitanja postavljati čim više na hrvatskom jeziku.

Povratak na prethodnu stranicu