1. Novosti iz Zaklade
  2. Zaklada ugostila studente Ljetne škole

Zaklada ugostila studente Ljetne škole

Danas je Zaklada već tradicionalno treću godinu za redom ugostila studente u sklopu Ljetne škole hrvatskog i njemačkog jezika koju organizira Sveučilište Jurja Dobrile, Fakultet ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" u suradnji s Fachhochschulstudiengange GmbH Eisenstadt iz Austrije.  

Za sedam studenata i njihovog profesora Andrej Pevec, viši stručni suradnik za europske projekte Zaklade, prezentirao je rad zaklade i civilni sektor u regionalnom kontekstu. Predstavljen je i rad Zaklade na europskim projektima, posebno onih čije su teme fokusirane na rad s mladima. Osim toga, dio prezentacije odnosio se na rad Zaklade usmjeren na promicanje filantropije i filantropskih vrijednosti. Studenti su prezentaciju slušali na hrvatskom jeziku te se trudili pitanja postavljati čim više na hrvatskom jeziku.

Povratak na prethodnu stranicu