2. Zaklada i članovi Fonda gradova i općina organiziraju umrežavanje dionika u lokalnoj zajednici

Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva organizira umrežavanje dionika u lokalnoj zajednici koje će se održati u suradnji sa sljedećim gradovima i općinama :

- Grad Poreč u četvrtak 03.10.2019. godine s početkom u 13.00 sati u Centru za mlade (Narodni trg 1),

- Općina Funtana u petak 04.10.2019. godine s početkom u 16.30 sati u Staroj školi (Istarska 17).

- Grad Buzet u četvrtak 10.10.2019. godine s početkom u 13.00 sati u Sali za sastanke Grada Buzeta (Ul. II Istarske Brigade 11).

Predviđeno trajanje je 2 sata.

Cilj umrežavanja je mapirati resurse, pronaći zajednička rješenja za pojedine probleme u lokalnoj zajednici, odrediti prioritete za rješavanje te definirati i/ili oblikovati mali projekt za koji možete ostvariti potporu na 2. Natječaju za male projekte „Mali projekti za bolje sutra“ koji je otvoren do 18.10.2019. godine a na isti mogu svoju prijavu podnijeti udruge, ustanove i mjesni odbori.

Radi bolje organizacije, molimo da se prijavite putem google obrasca ovdje.

Termine za ostale gradove i općine objaviti ćemo naknadno.

Službene pozive možete pronaći u nastavku.