1. Novosti iz civilnog društva
  2. Prezentacija Zadruge za etično financiranje

Prezentacija Zadruge za etično financiranje

Zadruga za etično financiranje organizira prezentacije i neformalna druženja koja će se održati diljem Hrvatske tokom mjeseca studenog - u Rijeci, Gospiću, Puli, Splitu, Dubrovniku, Slavonskom Brodu, Osijeku, Varaždinu i Zagrebu.

Na prezentacijama možete očekivati najnovije informacije o osnivanju prve hrvatske etične banke i pripremi dokumentacije za predaju zahtjeva za licencu HNB-u. Prezentirat ćemo i novosti oko preuzimanja vjetroelektrane Orjak, kao i brojne nove projekte koje je ZEF pokrenuo u protekloj godini, poput ZEF internet trgovine, elektroničkog novčanika i ZEF mreže, platforme za umrežavanje članova.

Prezentacije su otvorene za javnost, a 9. studenog 2018.  s početkom u 16:00 sati održava se u Puli, Zadruga Praksa, Kamenjak 3. Ostale datume i lokacije pojedinih prezentacija možete pogledati na Facebook događaju.

 

Povratak na prethodnu stranicu