1. Novosti iz udruga
  2. Procjena potreba organizatora volontiranja u području volonterstva i oblika podrške od strane VCI-a

Procjena potreba organizatora volontiranja u području volonterstva i oblika podrške od strane VCI-a

Volonterski centar Istra poziva sve organizatore volontiranja da sudjeluju u procjeni potreba organizatora volontiranja u području volonterstva i oblika podrške od strane Volonterskog centra Istra.

Kao lokalni volonterski centar, VCI kontinuirano pruža podršku organizatorima volontiranja i volonterima/kama u svrhu osiguravanja kvalitetnih volonterskih programa i razvoja područja volonterstva. U želji da i dalje, kroz projektne aktivnosti, osigurava usluge i podršku koja je u skladu s potrebama/interesima organizacija koje uključuju volontere/ke, izradio je anketni upitnik čija će analiza pomoći u osmišljavanju daljnjih aktivnosti i izradi projektnih prijedloga. Za ispunjavanje upitnika potrebno je između 10 i 15 minuta.

Anketni upitnik dostupan je OVDJE.

Rok za ispunjavanje upitnika je do do 07.05.2019.

Za dodatna pitanja možete se obratiti na: vci@vci.hr

Povratak na prethodnu stranicu