1. Novosti iz civilnog društva
  2. Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske otvorilo je novo savjetovanje

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske otvorilo je novo savjetovanje

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske otvorilo je novo savjetovanje o prioritetima Akcijskog plana za provedbu inicijative Partnerstvo za otvorenu vlast u Republici Hrvatskoj za razdoblje od 2020. do 2022. godine s namjerom da se u postupak izrade Akcijskog plana ponovno ravnopravno uključe građani i civilno društvo, kao što je to bio slučaj i pri izradi dosadašnjih Akcijskih planova.

Partnerstvo za otvorenu vlast je multilateralna inicijativa čiji je cilj osigurati konkretan napredak na području transparentnosti i otvorenosti rada tijela javne vlasti, uključivanja i osnaživanja građana i civilnoga društva, borbe protiv korupcije te korištenja novih tehnologija za poboljšanje kvalitete usluga koje javna uprava pruža građanima.

Savjetovanje je otvoreno do 1. srpnja 2020. godine i možete se uključiti ovdje

Povratak na prethodnu stranicu