1. Novosti iz udruga
  2. Upraviteljica Zaklade sudjelovala na raspravi o zapošljavanju osoba s invaliditetom

Upraviteljica Zaklade sudjelovala na raspravi o zapošljavanju osoba s invaliditetom

Rasprava o zapošljavanju osoba s invaliditetom održala se u Bistrou Punkt u subotu, 6. lipnja 2020., na kojoj je sudjelovala upraviteljica Zaklade. Sudjelovali su predstavnici ustanova i udruga koje rade u području zaštite prava i interesa osoba s invaliditetom, predstavnici Grada Pule, zaposlene i nezaposlene osobe s invaliditetom i članovi njihovih obitelji te dionici iz područja odgoja i obrazovanja i socijalne skrbi.

Raspravom na temu "COVID 19 - kako zaštititi provedbu ideje o inkluziji?", skrenula se pozornost na probleme i mogućnosti u području zapošljavanja osoba s invaliditetom te društveno poduzetništvo.

Nakon rasprave održao se koncert Veterinara.

Više možete pogledati na FB stranici Punkta.

Povratak na prethodnu stranicu