1. Novosti iz udruga
  2. Uključi se u projekt Saveza udruga Rojc ‘‘FreeZURU!’’

Uključi se u projekt Saveza udruga Rojc ‘‘FreeZURU!’’

FreeZURA - slobodna zajednica umjetnika u razvoju inovativan je projekt koji provode Savez udruga Rojc u suradnji s udrugama Kontakt, Gradska radionica i Zvona i Nari u svrhu stvaranja poticajnog okruženja za osnaživanje kompetencija mladih na području kulture i umjetnosti u Istarskoj županiji.

Pozivaju se mladi od 15 do 25 godina da se priključe besplatnim kreativnim radionicama i to glazbenoj, radionici kreativnog pisanja i nakladništva, radionici stripa i ilustracije, radionici suvremenog plesa i likovnoj radionici izrade murala. Radionice će se provoditi na području grada Pule.

Viiše o radionicama te prijavu na iste možete pronaći na web stranici projekta: www.freezura.eu.
 
Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Povratak na prethodnu stranicu