1. Novosti iz Zaklade
  2. Udruge mogu nastaviti s provedbom svojih aktivnosti strogo poštivajući preporuke HZJZ-a

Udruge mogu nastaviti s provedbom svojih aktivnosti strogo poštivajući preporuke HZJZ-a

Sukladno Izmjeni Odluke Nacionalnog stožera civilne zaštite udruge mogu započeti s provođenjem sportskih i rekreativnih aktivnosti i obavljanjem kulturnih djelatnosti pojedinačno ili u manjim skupinama te je dozvoljeno i održavanje javnih događanja i okupljanja do 40 osoba, održavanje proba za profesionalne umjetnike i djelatnike u kulturi pojedinačno ili u manjim skupinama.

Svaka pojedina organizacija odgovorna je za pridržavanje i provođenje svih protuepidemijskih mjera i posebnih preporuka koje  Hrvatski zavod za javno zdravstvo svakodnevno objavljuje na mrežnim stranicama.

Nastavno donesenoj odluci, Društveni centar Rojc u Puli ponovno je otvorio svoja vrata te će započeti s provođenjem sportskih i rekreativnih aktivnosti i obavljanjem kulturnih djelatnosti!

#budimoodgovorni

Povratak na prethodnu stranicu