1. Novosti iz udruga
  2. Udruga Informo organizira Info dan: Erasmus za mlade poduzetnike

Udruga Informo organizira Info dan: Erasmus za mlade poduzetnike

Dana 14. lipnja 2018. godine u suradnji s Istarskom razvojnom agencijom Udruga Informo će održati Info dan kako bi privukla ljude koji tek žele postati poduzetnici, kao i mlade i iskusne poduzetnike i omogućila im sudjelovanje u navedenom programu. Info dan će se održati u Puli u prostorijama Istarske razvojne agencije u razdoblju od 10 do 14 sati.

Cilj Info dana je predstaviti program Erasmus za mlade poduzetnike koji uključuje mogućnost financiranja poduzetnika početnika i svih onih koji tek razmišljaju o pokretanju vlastitog poduzeća, kao i mogućnost razmjene znanja i vještina iskusnim poduzetnicima, a kroz primjere uspješnih razmjena. Na Info danu će svi zainteresirani imati priliku upisati se u program, te tako dobiti priliku uz financijsku pomoć otputovati u inozemstvo i učiti od iskusnih poduzetnika, ili razmijeniti iskustva i znanja ugostivši mladog poduzetnika.

Više informacija možete pronaći ovdje

Povratak na prethodnu stranicu