2. U sklopu programa Aktivni u zajednici u Radoboju se održavaju Radobojska ljetna događanja

Kako smo već i ranije najavili, mještane Radoboja čeka aktivno ljeto s nizom događaja na kojima će kvalitetno moći utrošiti svoje vrijeme! Općina Radoboj drugu godinu za redom organizira Radobojska ljetna događanja koja će ove godine imati humanitarni karakter. Financijska sredstva prikupljena od ulaznica iskoristit će se za realizaciju projekta „Fitness park na otvorenom“ – ideju odabranu od strane aktivnih mještana Radoboja, u sklopu programa poticanja razvoja društvenog kapitala: „Aktivni u zajednici“. Fitness park na otvorenom će se nalaziti između nogometnog igrališta i Kućice za udruge te će biti namijenjen svima koji žele ugodno i korisno iskoristiti svoje vrijeme, boraviti u prirodi i vježbati.

Radobojska ljetna događanja namijenjena su široj zajednici, od onih najmlađih pa sve do starijih, a održat će se od 22.06. do 29.07.2018. godine.

Bogat program  sastoji se od niza zanimljivih događanja:

• PETAK, 22.6. –Projekcija dječjeg animiranog filma
    • u 21:00 sati projekcija filma „ŠTRUMPFOVI: SKRIVENO SELO“ u Muzeju Radboa
  • SUBOTA, 30.6. –Strahinjčica
    • u 9:00 sati krenimo svi na goru Strahinjčicu, okupljanje ispred Muzeja Radboa
  • NEDJELJA, 1.7.-Kulturne večeri u Radoboju
    • u 20:30 sati predstava na otvorenom „ONA HOĆE, ON NEĆE“ ADK-a Jesenje na terasi Muzeja Radboa
  • PETAK, 6.7.- Međunarodna ćevapčijada u Radoboju i nagradna tombola
    • u 17:00 sati na prostoru nogometnog igrališta
  • SUBOTA, 7.7.-Dječji dan
    • u 14:00 radionica za djecu „Teglica I.“
  • SUBOTA, 7.7.-Kulturne večeri u Radoboju
    • u 20:30 sati predstava na otvorenom „ADVOKATOVA ŽENA“ Dramske udruge „Kaj“ iz Zaboka na terasi Muzeja Radboa
  • PETAK, 13.7. -Dječji dan
    • u 9:30 sati dječja animacija za vrtićke skupine
  • SUBOTA, 21. 7.- Dječji dan
    • u 14:00 sati radionica za djecu „Teglica II.“
  • NEDJELJA, 22. 7. – Kulturne večeri u Radoboju
    • u 19:00 sati nastup grupe „KONTRA BAND“  s gostima: Iva Ranogajec Inkret i Ivan Benc u Muzeju Radboa
  • NEDJELJA, 29.07. –Kulturne večeri u Radoboju
    • u 19:00 sati nastup grupe „SIMPATIZERI“  s gostima: Ana Pavleković i Kruno Jazbec u Muzeju Radboa

Pozivamo sve mještane Radoboja i ostale zainteresirane građane da pronađu nešto za sebe i daju svoj doprinos razvoju zajednice.