1. Novosti iz udruga
  2. Svečano predstavljanje projekta “Čovjek na mjesecu”

Svečano predstavljanje projekta “Čovjek na mjesecu”

Društvo osoba s invaliditetom Rovinj 28.10.2017. godine u subotu organizira svečano predstavljanje projekta "Čovjek na mjesecu". Predstavljanje će se održati u Centru M.A.R.E., Lugija Montija 2 s početkom u 14:00 sati. Program obuhvaća predavanje "Senzorna integracija -važnost u svakodnevnom odgoju", kreativnu radionicu "Crtam špagom", storytelling za djecu "Mjesec svat", glazbenu radionicu za djecu te glazbeni preformans na mjesecu.

Projekt je financiran iz Fonda gradova i općina Zaklade pod nazivom "Mali projekti za bolje sutra". Ukupna vrijednost natječaja iznosila je 200 tisuća kuna, a svaki je prijavitelj mogao dobiti do 15 tisuća, dok je Rovinj iskoristio iznos od 8,2 tisuće kuna.

Povratak na prethodnu stranicu