1. Novosti iz civilnog društva
  2. Svečana konferencija povodom službenog otvaranja programa Europske snage solidarnosti

Svečana konferencija povodom službenog otvaranja programa Europske snage solidarnosti

Agencija za mobilnost i programe Europske unije organizira svečanu konferenciju u povodu početka provedbe programa Europske snage solidarnosti u utorak, 11. prosinca 2018. u Zagrebu. Europske snage solidarnosti novi je program Europske unije za razdoblje 2018. - 2020. koji mladima omogućuje volontiranje ili rad na projektima u svojim zemljama ili u inozemstvu. Riječ je o projektima koji su od koristi zajednicama i građanima diljem Europe. Mladi će kroz program graditi (svoje) zajednice, pružati podršku ranjivim osobama i skupinama građana te odgovarati na aktualne društvene izazove.

Na konferenciji će također biti dodijeljena nagrada za najinkluzivniji Erasmus+ projekt u području mladih kao i priznanja Eurodeskovim multiplikatorima za informiranje mladih.

Prijavni obrazac

Više na www.europskesnagesolidarnosti.hr

Povratak na prethodnu stranicu