1. Novosti iz civilnog društva
  2. Sudjelujte u Europskom tjednu održivog razvoja 2017.!

Sudjelujte u Europskom tjednu održivog razvoja 2017.!

Europski tjedan održivog razvoja (ETOR) održava se svake godine od 30. svibnja - 5. lipnja. Obilježava se diljem Europe s ciljem poticanja i bolje vidljivosti aktivnosti, projekata i događanja koja promiču održivi razvoj i Globalne ciljeve održivog razvoja. Isplanirajte aktivnosti i promovirajte svoju inicijativu tijekom ETOR-a te na taj način doprinesite vidljivosti Hrvatske na ovoj zajedničkoj platformi.

Svoju ideju prijavite do 26. svibnja 2017. organizaciji ODRAZ. ODRAZ-Održivi razvoj zajednice je koordinator ove inicijative u Hrvatskoj.

E-mail: odraz@odraz.hr
Website: www.esdw.eu
Facebook: https://ww.facebook.com/EuropeanSustainableDevelopmentWeek
Twitter: @EuropeanSDWeek
 

Povratak na prethodnu stranicu