1. Novosti iz Zaklade
  2. Što su građanske akcije?

Što su građanske akcije?

Pogledajte što su točno građanske akcije koje smo ovih 10 godina podržavali ... 202 građanske akcije, ukupne vrijednosti 2,5 milijuna kuna u novcu, ali puno veće vrijednosti za zajednice u kojima su se provodile. Vrijednost ovih akcija ogleda se u uključenosti građana, različitih organizacija, udruga, lokalnih institucija, ustanova, poduzetnika i više od 4790 volontera zbog čega smo im se i ovom prilikom, na Međunarodni dan volontera, zahvalili na njihovom doprinosu razvoju lokalne zajednice.

Sve su akcije obogatile kvalitetu života lokalne zajednice te donijele korist za čak 239 671 građana.

Hvala svima koji su se javljali na natječaj "naš doprinos zajednici" i malim sredstvima napravili puno za širu javnost

 

Povratak na prethodnu stranicu