1. Novosti iz civilnog društva
  2. Social Learning Relay #2

Social Learning Relay #2

Laboratorij za društvene inovacije (SIL) poziva Vas u drugi krug inovativnog programa učenja naziva Social Learning Relay. Ovaj program, osmišljen u okviru Obzor 2020 projekta Social Innovation Community, dizajniran je kako bi maksimizirao učinke timskog rada, ojačao društveni utjecaj Vaše inicijative te omogućio umrežavanje s ostalim sudionicima iz Europe.

Social Innovation Learning Relay format sastoji se od jednodnevne praktične radionice na temu eksperimentiranja i digitalnog formata učenja sastavljenim od ciklusa peer-to-peer učenja unutar četiri tjedna. Sudjelovanje na radionici je besplatno, a ista će se održati 15. ožujka 2018. godine u Zagrebu.

Radni jezik radionice i programa je engleski, a rok za prijavu putem online prijavnice je do dana 01. ožujka 2018. godine.

Više o programu možete pronaći ovdje.
 

Povratak na prethodnu stranicu