1. Novosti iz civilnog društva
  2. Seminar “Rad u organizacijama civilnog društva u kulturi”

Seminar “Rad u organizacijama civilnog društva u kulturi”

Zaklada "Kultura nova" poziva sve zainteresirane predstavnike organizacija civilnoga društva u suvremenoj kulturi i umjetnosti i sve druge (samo)zaposlene i osobe angažirane u području kulture koji su zainteresirani za temu rada na seminar "Rad u organizacijama civilnog društva u kulturi". Zaklada je seminar osmislila u suradnji s Mariom Kikašem u okviru programa "Obrazovanje u kulturnom menadžmentu" te će se održati u petak, 13. listopada 2017. od 9.30 do 19.00 sati u Arheološkom muzeju u Zagrebu, uz osiguran video prijenos za sve koji nisu u mogućnosti sudjelovati na seminaru.

Sudjelovanje na seminaru je besplatno, a rok prijave, zbog ograničenog broja mjesta, je do 12. listopada 2017. godine.

Više informacija kao i program seminara možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu