2. Seminar “Novi modeli upravljanja kulturnim resursima”

Seminar “Novi modeli upravljanja kulturnim resursima”

Zaklada "Kultura nova" u partnerstvu s društvom Rijeka 2020 i Sveučilištem u Rijeci organizira seminar "Novi modeli upravljanja kulturnim resursima" koji će se održati od 19. do 21. studenoga 2017. u Rijeci. Seminar je dio Zakladinog programa "Obrazovanje u kulturnom menadžmentu" te programa "Učionica" Europske prijestolnice kulture – Rijeka 2020.

Na seminar se mogu prijaviti isključivo predstavnici organizacija civilnog društva u Republici Hrvatskoj koje djeluju u postojećim ili nastajućim društveno-kulturnim centrima.

Sudjelovanje na seminaru je besplatno te postoji mogućnost pokrivanja određenog iznosa putnih troškova.

Javni poziv na sudjelovanje na seminaru "Novi modeli upravljanja kulturnim resursima".