2. Raspisan natječaj za male projekte u zajednici “Mali projekti za bolje sutra”

Raspisan natječaj za male projekte u zajednici “Mali projekti za bolje sutra”

Zaklada je raspisala natječaj za male projekte u zajednici "Mali projekti za bolje sutra". Rok za prijavu: 28. travnja 2014.

Natječaj se raspisuje iz Fonda gradova i općina čiji su članovi: Buzet, Buje, Labin, Novigrad, Pazin, Vodnjan, Poreč, Rovinj, Kanfanar, Svetvinčenat, Vrsar, Marčana, Motovun, Ližnjan i Medulin. Natječaj je raspisan 28.03.2014. godine i biti će otvoren do 28.04.2014. godine. Pravo prijave na natječaj imaju: udruge, ustanove i mjesni odbori sa sjedištem gradovima i općinama članovima Fonda.Ukupna vrijednost natječaja je Kn 100.000,00, a maksimalan iznos koji se može ostvariti po pojedinom projektu je Kn 10.000,00. Natječajnu dokumentaciju možete pronaći ovdje.